MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 12167409
nr 1216 7409
Sekretär
1800-tal, bemålad. Längd: 108, djup: 53 cm, höjd: 105 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 november 2018
kl 20:04:55
7/11 20:04:55
150 kr
12/11 14:32:21